Dj-wodzirej na wesele w Zakopanem Piotr Chrobak

Zakopane, Nowy Targ, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko czyli całe Podhale to najpiękniejsze miejsce w Polsce do zorganizowania wymarzonego wesela. Wesele w Zakopanem, wesele w górach, wesele na Podhalu - to wesele marzeń. Magia Zakopanego oraz Podhala, bliskość gór, górski krajobraz oraz góralska gościnność sprawiają, że wesela organizowane w górach zostają w Waszej pamięci oraz pamięci Waszych bliskich na zawsze.

Jednak, żeby Wasze wesele w Zakopanem lub na Podhalu było w pełni udane, musi poprowadzić je profesjonalny dj wodzirej na wesele w Zakopanem, czyli rodowity góral – Piotr Chrobak, znany w Zakopanem i na Podhalu jako Dj Łysy. Wesela w Zakopanem i na Podhalu prowadzę już ponad 25 lat. Prowadziłem wesela w Zakopanem i na Podhalu dla gości nie tylko z całej Polski, ale także dla gości z całego świata.

Skoro trafiliście na moją stronę to szukacie profesjonalisty, który zajmie się poprowadzeniem Waszego wesela. I jest to najlepszy wybór. Stawiam na jakość świadczonych usług, na pełne zadowolenie Młodej Pary oraz gości. Wasze wesele jest dla mnie priorytetem. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, a klienta traktuję wyjątkowo. Tu nie ma schematów, lub gotowych szablonów. Każde wesele jest inne, ma swoich wyjątkowych i niepowtarzalnych gości, każdy słucha innej muzyki, ma inne wymagania oraz oczekiwania, którym muszę sprostać.

Wesele w Zakopanem to magiczne wesele, tak jak magiczne jest Zakopane oraz całę Podhale. Kto był tutaj raz, będzie zawsze wracał na skalne Podhale i do Zakopanego. Djwodzirej na wesele w Zakopanem zajmie się profesjonalnie Waszym weselem i dołoży wszelkich starań, aby Wasze wesele pozostało w Waszej pamięci oraz pamięci Waszych gości już na zawsze.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Pozdrawiam
Piotr Chrobak – DjŁysy