Pierwszy taniec w chmurach ciężki dym

Każda Młoda Para pragnie, aby ich pierwszy taniec był wyjątkowy. W tym może doskonale pomóc wytwornica ciężkiego dymu, który unosi się nad parkietem do wysokości kolan.

Efekt jaki powstaje poprzez zanurzenie suchego lodu w gorącej wodzie porównywalny jest do tańca w chmurze. Jest to gęsty, biały ciężki dym, który nie ma zapachu i nie unosi się zbyt wysoko. Ciężki dym podczas pierwszego tańca daje nietuzinkowy efekt unoszenia się Młodej Pary w śnieżno - białych chmurach. Dym snuje się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku, tajemniczości a zarazem romantyczności oraz jest bardzo efektowny i sprawi że będziecie mogli poczuć się jak w bajce tańcząc w chmurach.

Taniec w chmurach jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Dym zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu, odsłoni natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary. Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć podczas tańca, a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem.

Zapraszam do rezerwacji wytwornicy ciężkiego dymu.